Books on väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud ärihaldustarkvara


Alates september'2019 hakkasid kehtima uued StandardBooksi hinnastustingimused, millest allpool lähemalt. Kõik praegused kliendid saavad endiselt edasi kasutada vanematel tingimustel või vabal valikul liikuda uuele paketi konfiguratsioonile ja hinnale.
NB! Seejuures vanema hinna tingimustega uute moodulite, ettevõtete ja kasutajate juurdeost on võimalik kuni 31.12.2018!


 • Standard Books Light paketis sisaldub kõik majandusarvestuseks esmatarvilik, võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse. 
 • Standard Books on pilvepõhine äritarkvara ja pilves on hea. Sul on alati ligipääs oma andmebaasile ning aruanded on kiiremad kui varem. Varukoopiad tehakse automaatselt ja igal ööl. Sa ei pea enam muretsema kõvaketta täitumise või riistvara vananemise pärast.
 • Standard Books äritarkvara toob koostöös Inforegistriga ettevõtete krediidiskoori otse kliendikaardile, hoiab kliendiandmed alati ajakohasena ning annab ülevaate, kuidas on ettevõtted omavahel seotud. Samuti on võimalikud andmepäringud äriregistrist.
 • Books on pidevas arenduses olev tarkvara, millelel kõik vajalikud seadusest tulenevad nõuded programmeeritakse operatiivselt juurde. Nii näiteks on võimalik SEPA maksefailide koostamine, e-arvekeskuse ja teiste erinevate e-teenuste operaatorite kaudu arvete edastamine/vastuvõtmine oma kontaktidega ning toimib ka uue käibemaksudeklaratsiooni KMD INF lisa 1 - üle 1000€ tehingute aruanne kui ka ekspordiliides Maksuameti jaoks, samuti uued sõiduautode käibemaksu arvestuse muudatused.
 • Books on valmis e-arvete edastamiseks ja vastuvõtmiseks e-arvete operaatoritega Omniva, Envoice, Fitek, Telema. Samuti koostöös tsekk.ee-ga on võimalik kulutsekkide digitaliseerimine

Books võimaldab endal disainida arvete väljatrüki põhjasid, lisades sinna ettevõtte logo ning just teie ettevõtte spetsiifikast tulenevalt vajalikud andmed. Vastavalt vajadusele võite trükkida dokumente just endale vajalikus keeles.
Booksiga saad lihtsalt jälgida oma kulutusi. Võimalik on importida pangaväljavõtet ning eksportida pangamakseid.
Booksi põhjalik aruandlus võimaldab saada selge ülevaate oma müüginumbritest, ostudest ning ettevõtte kasumlikkusest. Aruandeid saad otse välja trükkida, aga ka salvestada PDF’i või Exceli formaati edasiseks analüüsiks.
Booksi on võimalik vajadusel lisada uusi ettevõtteid või kasutajaid. Lisatavate kasutajate või ettevõtete arv ei ole piiratud.
Booksi võid kasutada eesti -ja venekeelsena. Paketis Standard Books ka inglise keelne kasutajaliides.
Books sisaldab erinevaid E-teenuseid, millega muudad enda töö efektiivsemaks.

    Maksumus 1 kasutaja ja 1 ettevõttega Light paketil koos pilveteenusega on 29 EUR  / KUU
    Hinnale lisandub käibemaks
 

 • Standard Books põhipakett pakub palju võimalusi:


Logistikamoodul
võimaldab saada lihtsalt ülevaate oma erinevate artiklite laoseisust ning kaupade täiendamisvajadusest. Võite kasutada piiramatul arvul erinevaid ladusid ning saada ülevaadet artiklite, artikliklasside ning osakondade lõikes. Samuti võimaldab see koostada ostutellimusi tarnijatele.
Müügihalduse moodul koondab endas erinevaid müüki toetavaid registreid nagu Pakkumised, Müügitellimused, Hinnad ning kliendikirjad. Pakkumistel saab vastavalt kliendi soovitud pakkumisele registreerida kliendi ning soovitavate kaupade ja teenuste andmed ning hinnad. Pakkumistest saab ühe nupuliigutusega koostada Müügitellimusi ehk tellimuse kinnitusi ning nendest omakorda Lähetus.
Müügihalduse moodulis on registreeritud ka erinevad hinnakirjad ja hinnaalandusreeglid. 
Põhivarade moodul võimaldab pidada arvestust ettevõtte põhivarade üle ning koostada automaatselt amortisatsiooni kandeid pearaamatusse.
Kulutuste moodul võimaldab pidada arvestust aruandvate isikutega, aga ka sisestada sõidulehti ettevõtte autode kohta.
Kliendihaldus (CRM) moodul: lihtne ja mugav vahend kliendikontaktide jälgimiseks ning töövoo planeerimiseks. Kliendihalduse mooduli abil on kogu ettevõttega ja klientidega seotud info ühes kohas, mistõttu ei pea kulutama aega info mitmekordsele sisestamisele või erinevatest kohtadest otsimisele. Moodul loob selguse ja korra projektijuhtimises, toetab meeskonda müügitöös ning aitab tööd planeerida ning suhelda klientidega otse tarkvaras.
Võimaldab otse programmist meilidena saata arveid, tellimusi, pakkumisi.
Kalendris registreeritakse töötajate tööaeg ning analüüsitakse nende ajakasutust. Töötajad saavad vaadata üksteise kalendreid, mille graafiline esitus annab hea ülevaate veel reserveerimata ajast ning võimaldab lihtsalt lisada uusi tööülesandeid. Kalendris registreeritud tegevuste kohta võib tellida erinevaid aruandeid (nt Isiklik kalender, Töötaja aja statistika), mis on head aja planeerimise ja analüüsi abivahendid. Kalendri funktsioon aktiveerub koos Kliendihalduse mooduliga.
Korteriühistu (kinnisvara) moodul on raamatupidamisega integreeritud üüriavestusvahend korteri- ja elamuühistutele. Moodul võimaldab näitude ja kulutuste kaartide alusel genereerida automaatselt arveid ning neid korteriomanikele ja rentivatele ettevõtetele e-mailile saata. Samuti on arvestatud korteriühistute spetsiifiliste aruandlussoovidega.
Kassamüügi (POS) moodul sisaldab kogu vajalikku jaemüügi funktsionaalsust. Kassamoodul on täielikult integreeritud pearaamatu ja laomooduliga, nii on pidevalt võimalik saada reaalajas  ülevaade ettevõtte müügist või laoseisust, aga ka kliendi spetsiifilistest andmetest.
Ressursiplaneerimise moodul võimaldab saada ülevaadet ettevõtte erinevate ressursside nagu töötajad, seadmed, ruumid jne. ajakasutusest.  Võib sisestada erinevate seadmete võimalikud tööajad ning neid vastavalt vajadusele reserveerida.
Projektiarvestuse moodul võimaldab lisaks finantsobjektidele täiendavat võimalust pidada arvet erinevate projektide kasumlikkuse kohta, samuti planeerida projektiga seotud inimeste tööd ning pidada ajatabeleid. Vastavalt projekti kokku lepitud eelarvele ja tehtud töödele võib kliendile automaatselt arveid koostada.
Komplekteerimise moodul võimaldab lahendada lihtsamate nõudmistega tootmisettevõtte äriprotsessi kajastamise. Võib sisestada erinevaid toodete retsepte ning vastavalt nendele koostada automaatseid laokandeid.
Lepingute moodul võimaldab lihtsalt koostada perioodilisi arveid korraga paljudele klientidele. Lepingule saab sisestada erinevaid tooteid või teenuseid ning koostada tellimuse kinnitusi või arveid vastavalt kehtivatele hindadele.
Hooldusteeninduse moodul aitab müügijärgse hoolduse ja teenindusega tegelevaid ettevõtteid. Hooldusteeninduse moodulis on võimalik jälgida paranduses olevaid tooteid ja töökäske, siduda tehtud töid ja kasutatud varuosi kindla tellimusega ning esitada kulude põhjal arve.
Konsolideerimine teeb emaettevõttele kättesaadavaks tütarettevõtete kanded ning võimaldab koostada lihtsalt ja kiiresti konsolideeritud aruandeid.

Maksumus 2 kasutaja ja 200 ettevõttega Standard Books paketil koos pilveteenusega on 99 EUR  / KUU
    Hinnale lisandub käibemaks  

 • Täiendavad võimalused

Lisakasutaja Täiendav kasutaja Booksi pakettidele
Books Lisakasutaja maksumus on 50 EUR  / KUU
Hinnale lisandub käibemaks

Palgamooduli
abil saate arvestada ettevõtte töötajate töötasusid ning esitada maksuaruanded Maksu- ja Tolliametisse. Palgamooduli dokumentidest koostatakse kanded automaatselt pearaamatusse.
Books Palk maksumus on 50 EUR  / KUU
Hinnale lisandub käibemaks

HAL erilahendused  HansaWorld on loonud oma tarkvara arendamiseks spetsiaalse programeerimiskeele HAL (Hansa Application Language). See on arenduse tööriist, mis võimaldab HansaWorldi tarkvara kohandada vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele. HAL võimaldab luua uusi aruandeid, funktsioone, muuta ekraanipilte ja aknaid, importida või eksportida andmeid teistest süsteemidest. Muudatusi ja täiendusi on võimalik sisse viia operatiivselt võrreldes rahvusvahelise arendustööga. Sisaldab ka API POST lahendust ehk andmete saatmist liidestatavasse keskkonda - nagu veebipood.
Books HAL erilahendused maksumus on 150 EUR  / KUU
Hinnale lisandub käibemaks

Veebipood  Standard Booksi veebipood võimaldab luua majandustarkvaraga täielikult integreeritud veebipoe süsteemi. Nii ei pea kulutama ressurssi toodete ja klientide haldamiseks mitmes süsteemis ning ära jääb ka veebipoe ja majandustarkvara integreerimise keerukas ja aeganõudev protsess. Kasutaja poolt veebipoodi sisestatud tellimus või arve on reaalajas nähtav ka Standard Booksi kasutajatele. Samuti on kõik hinnakirja muudatused koheselt näha ka klientidele. Sisaldab ka API GET päringuid. Võimalik on Booksi andmebaasist pärida andmeid nt. veebipoe keskkonda kuid ka mujale liidestamist vajavasse aplikatsiooni. Päringud on sel juhul ühesuunalised, kui vajad mõlemasuunalist liidestust siis vaata HAL erilahendused.
Veebipood/API GET päringud maksumus on 50 EUR  / KUU
Hinnale lisandub käibemaks

Tõmba enda arvutisse Books demo (sobiv nii Windows kui Mac OS X)  : DEMO TÕMBAMINE

NB! SEE ON DEMO! Antud versioon ei ole mõeldud igapäevatööks  kasutamiseks! Lisaküsimuste tekkimisel palun võtke ühendust info@bautman.ee


Books by HansaWorld eestindaja ja jaotaja on Excellent Business Solutions Eesti AS 

 

Pakume teenuseid:

 • Programmide installeerimine, ka keerukamaid lahendusviise nõudvate server / klient lahenduste osas
 • Abi versioonide uuendamisel ja andmete konverteerimisel - näiteks vanematest versioonidest või hoopis kolmandast majandustarkvarast andmete ületoomisel
 • HansaWorld kogu tooteperekonna ning Taavi Palk palgaarvestustarkvara juurutusabi kiireimal võimalikul viisil
 • Majandustarkvara andmebaaside pilvemajutus ja pilvehalduri teenused
 • Blanketikujundus, näiteks arvete ja pakkumiste dokumendimallid
 • Muud erinevad teenused, näiiteks e-arvete liikluse seadistamine, muudatused uuenevate seadustega seoses 
 • Andmebaaside korrastus- ja hooldustööd, ka Mac OSX ja Linux käsurea serveritel
 • Vertikaallahenduste kohandamine vastavalt kliendi vajadustele, näiteks "rätsepatöö" tootmisettevõttele, hotellibroneeringud, tsekiprinterisse trükkimine, etiketiprinteri seadistamine otse HansaWorldist ribakoodide trükkimiseks, toodete komplekteerimine, ladude süsteem jpm
 • Erilahenduste programmeerimisel oleme tõlgiks/vahemeheks kliendi ja programmeerija vahel
 • Abi andmebaaside turvamisel
 • Vigasaanud andmebaaside taastamine
 • Nimekiri ei ole ammendav, reageerime vastavalt kliendi soovidele!

Bautman OÜ

Majandustarkvara  |  Ivo Sild  |   tel. +372 5523 593   |   E-kiri: info@bautman.ee